login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Piast Podlegórz - strona nieoficjalna
Aktualności:
2016-07-01
trening
2016-05-13
Koniec sezonu 2015/2016
2013-04-02
Kup szaliki i kibicuj drużynie!
Wyniki ostatniej kolejki:
Polonia Nowe Kramsko - Piast Podlegórz
2:4
Odra Klenica - Liwno Zabór
2:2
Tęcza Brody - KP Świdnica
1:7
Kijowianka Kije - Sokół Kalsk
1:3
Błękitni Kotowice - Kometa Buków
4:3
Zegar
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Karol Koszelowski
17 bramek
Janusz Bandosz
8 bramek
Adam Zubel
7 bramek
Janusz Bandosz
13 asyst
Karol Koszelowski
10 asyst
Adam Zubel
3 asysty
Patryk Włosek
6
Janusz Bandosz
6
Adam Zubel
3
Karol Koszelowski
27 pkt (
17 B + 10 A
)
Janusz Bandosz
21 pkt (
8 B + 13 A
)
Adam Zubel
10 pkt (
7 B + 3 A
)
Arkadiusz Olejniczak
1666 minut
Patryk Włosek
1530 minut
Piotr Kowalczyk
1447 minut
Menu główne
Strona główna
Kadra
Tabela
Wyniki meczów
Ostatnie spotkanie
Polonia Nowe Kramsko
2:4
Piast Podlegórz
2016-06-11, 16:30:00
relacja »
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
34
, wczoraj:
33
ogółem:
520 511
statystyki szczegółowe
Wyniki meczów
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2015-08-29
Lech Sulechów
3:3
Liwno Zabór
zobacz ›
1
2015-08-29
Odra Klenica
2:2
Piast Podlegórz
relacja ›
1
2015-08-30
Błękitni Kotowice
pauza
---
1
2015-08-30
Kijowianka Kije
4:2
Kometa Buków
zobacz ›
1
2015-08-30
Tęcza Brody
2:2
Sokół Kalsk
zobacz ›
1
2015-08-30
Polonia Nowe Kramsko
2:3
KP Świdnica
zobacz ›
2
2015-09-05
KP Świdnica
1:2
Odra Klenica
zobacz ›
2
2015-09-05
Piast Podlegórz
2:1
Lech Sulechów
relacja ›
2
2015-09-05
Sokół Kalsk
3:4
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
2
2015-09-05
Liwno Zabór
17:00
2
2015-09-05
Błękitni Kotowice
1:3
Kijowianka Kije
zobacz ›
2
2015-09-06
Kometa Buków
6:3
Tęcza Brody
zobacz ›
3
Tęcza Brody
4:1
Błękitni Kotowice
zobacz ›
3
Polonia Nowe Kramsko
1:3
Kometa Buków
zobacz ›
3
Odra Klenica
3:3
Sokół Kalsk
zobacz ›
3
Lech Sulechów
6:0
KP Świdnica
zobacz ›
3
2015-09-12
Liwno Zabór
4:0
Piast Podlegórz
relacja ›
4
2015-09-19
Błękitni Kotowice
3:3
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
4
2015-09-19
KP Świdnica
1:6
Liwno Zabór
zobacz ›
4
2015-09-19
Sokół Kalsk
1:0
Lech Sulechów
zobacz ›
4
2015-09-20
Kijowianka Kije
5:2
Tęcza Brody
zobacz ›
4
2015-09-20
Kometa Buków
1:1
Odra Klenica
zobacz ›
5
Polonia Nowe Kramsko
2:4
Kijowianka Kije
zobacz ›
5
Odra Klenica
5:0
Błękitni Kotowice
zobacz ›
5
Lech Sulechów
2:0
Kometa Buków
zobacz ›
5
Liwno Zabór
2:1
Sokół Kalsk
zobacz ›
5
2015-09-27
Piast Podlegórz
5:2
KP Świdnica
relacja ›
6
Kometa Buków
1:3
Liwno Zabór
zobacz ›
6
Błękitni Kotowice
3:4
Lech Sulechów
zobacz ›
6
Kijowianka Kije
1:2
Odra Klenica
zobacz ›
6
Tęcza Brody
5:2
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
6
2015-10-04
Sokół Kalsk
3:3
Piast Podlegórz
relacja ›
7
Odra Klenica
1:3
Tęcza Brody
zobacz ›
7
Lech Sulechów
1:1
Kijowianka Kije
zobacz ›
7
Liwno Zabór
4:0
Błękitni Kotowice
zobacz ›
7
KP Świdnica
1:3
Sokół Kalsk
zobacz ›
7
2015-10-11
Piast Podlegórz
6:3
Kometa Buków
relacja ›
8
Kometa Buków
3:0
KP Świdnica
zobacz ›
8
Kijowianka Kije
4:2
Liwno Zabór
zobacz ›
8
Tęcza Brody
2:3
Lech Sulechów
zobacz ›
8
Polonia Nowe Kramsko
1:3
Odra Klenica
zobacz ›
8
2015-10-18
Błękitni Kotowice
2:3
Piast Podlegórz
relacja ›
9
Lech Sulechów
2:0
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
9
Liwno Zabór
2:2
Tęcza Brody
zobacz ›
9
KP Świdnica
2:2
Błękitni Kotowice
zobacz ›
9
Sokół Kalsk
2:0
Kometa Buków
zobacz ›
9
2015-10-25
Piast Podlegórz
1:2
Kijowianka Kije
relacja ›
10
Odra Klenica
1:1
Lech Sulechów
zobacz ›
10
Błękitni Kotowice
4:4
Sokół Kalsk
zobacz ›
10
Kijowianka Kije
5:3
KP Świdnica
zobacz ›
10
Polonia Nowe Kramsko
0:4
Liwno Zabór
zobacz ›
10
2015-11-08
Tęcza Brody
1:3
Piast Podlegórz
relacja ›
11
Liwno Zabór
2:0
Odra Klenica
zobacz ›
11
KP Świdnica
4:3
Tęcza Brody
zobacz ›
11
Sokół Kalsk
1:4
Kijowianka Kije
zobacz ›
11
Kometa Buków
2:1
Błękitni Kotowice
zobacz ›
11
2015-11-15
Piast Podlegórz
12:1
Polonia Nowe Kramsko
relacja ›
12
2016-04-03
Liwno Zabór
1:2
Lech Sulechów
zobacz ›
12
2016-04-03
Błękitni Kotowice
pauza
---
12
2016-04-03
Kometa Buków
1:3
Kijowianka Kije
zobacz ›
12
2016-04-03
Sokół Kalsk
2:2
Tęcza Brody
zobacz ›
12
2016-04-03
KP Świdnica
4:0
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
12
2016-04-03
Piast Podlegórz
4:1
Odra Klenica
relacja ›
13
2016-04-09
Lech Sulechów
1:0
Piast Podlegórz
relacja ›
13
2016-04-10
Odra Klenica
4:0
KP Świdnica
zobacz ›
13
2016-04-10
Polonia Nowe Kramsko
2:5
Sokół Kalsk
zobacz ›
13
2016-04-10
Liwno Zabór
pauza
---
13
2016-04-10
Kijowianka Kije
4:1
Błękitni Kotowice
zobacz ›
13
2016-04-10
Tęcza Brody
3:1
Kometa Buków
zobacz ›
14
2016-04-17
Kometa Buków
1:1
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
14
2016-04-17
Sokół Kalsk
4:3
Odra Klenica
zobacz ›
14
2016-04-17
KP Świdnica
0:1
Lech Sulechów
zobacz ›
14
2016-04-17
Błękitni Kotowice
6:1
Tęcza Brody
zobacz ›
14
2016-05-03
Piast Podlegórz
3:0
Liwno Zabór
relacja ›
15
2016-04-24
Tęcza Brody
0:4
Kijowianka Kije
zobacz ›
15
2016-04-24
Odra Klenica
3:2
Kometa Buków
zobacz ›
15
2016-04-24
Polonia Nowe Kramsko
1:4
Błękitni Kotowice
zobacz ›
15
2016-04-24
Liwno Zabór
3:4
KP Świdnica
zobacz ›
15
2016-04-24
Lech Sulechów
3:1
Sokół Kalsk
zobacz ›
16
2016-05-01
KP Świdnica
0:1
Piast Podlegórz
relacja ›
16
2016-05-01
Kijowianka Kije
3:0
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
16
2016-05-01
Błękitni Kotowice
4:1
Odra Klenica
zobacz ›
16
2016-05-01
Kometa Buków
1:3
Lech Sulechów
zobacz ›
16
2016-05-01
Sokół Kalsk
0:2
Liwno Zabór
zobacz ›
17
Liwno Zabór
5:1
Kometa Buków
zobacz ›
17
Lech Sulechów
4:2
Błękitni Kotowice
zobacz ›
17
Odra Klenica
1:4
Kijowianka Kije
zobacz ›
17
Polonia Nowe Kramsko
6:2
Tęcza Brody
zobacz ›
17
2016-05-08
Piast Podlegórz
10:2
Sokół Kalsk
relacja ›
18
Tęcza Brody
5:1
Odra Klenica
zobacz ›
18
Kijowianka Kije
2:1
Lech Sulechów
zobacz ›
18
Błękitni Kotowice
3:4
Liwno Zabór
zobacz ›
18
Sokół Kalsk
6:0
KP Świdnica
zobacz ›
18
2016-05-14
Kometa Buków
2:2
Piast Podlegórz
relacja ›
19
KP Świdnica
2:1
Kometa Buków
zobacz ›
19
Liwno Zabór
5:3
Kijowianka Kije
zobacz ›
19
Lech Sulechów
2:1
Tęcza Brody
zobacz ›
19
Odra Klenica
1:3
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
19
2016-05-22
Piast Podlegórz
2:1
Błękitni Kotowice
relacja ›
20
Polonia Nowe Kramsko
1:4
Lech Sulechów
zobacz ›
20
Tęcza Brody
3:9
Liwno Zabór
zobacz ›
20
Błękitni Kotowice
3:1
KP Świdnica
zobacz ›
20
Kometa Buków
4:1
Sokół Kalsk
zobacz ›
20
2016-05-29
Kijowianka Kije
0:3
Piast Podlegórz
relacja ›
21
Lech Sulechów
3:0
Odra Klenica
zobacz ›
21
Sokół Kalsk
2:2
Błękitni Kotowice
zobacz ›
21
KP Świdnica
5:0
Kijowianka Kije
zobacz ›
21
Liwno Zabór
14:0
Polonia Nowe Kramsko
zobacz ›
21
2016-06-04
Piast Podlegórz
3:0
Tęcza Brody
relacja ›
22
Odra Klenica
2:2
Liwno Zabór
zobacz ›
22
Tęcza Brody
1:7
KP Świdnica
zobacz ›
22
Kijowianka Kije
1:3
Sokół Kalsk
zobacz ›
22
Błękitni Kotowice
4:3
Kometa Buków
zobacz ›
22
2016-06-11
Polonia Nowe Kramsko
2:4
Piast Podlegórz
relacja ›
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2015-08-15
Piast Podlegórz
2:1
Kijowianka Kije
zobacz ›
2015-10-31
Piast Podlegórz
3:1
Odra Klenica
relacja ›
Wyniki
Ostatnia kolejka 22
Polonia Nowe Kramsko
2:4
Piast Podlegórz
Odra Klenica
2:2
Liwno Zabór
Tęcza Brody
1:7
KP Świdnica
Kijowianka Kije
1:3
Sokół Kalsk
Błękitni Kotowice
4:3
Kometa Buków
Reklama
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 23
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Tabela ligowa
B-klasa » Zielona Góra
1.
Lech Sulechów
45
2.
Piast Podlegórz
45
3.
Kijowianka Kije
43
4.
Liwno Zabór
42
5.
Sokół Kalsk
27
6.
Odra Klenica
23
7.
KP Świdnica
22
8.
Błękitni Kotowice
19
9.
Kometa Buków
18
10.
Tęcza Brody
18
11.
Polonia Nowe Kramsko
11
Logowanie
Zarejestruj się